Innowacyjny napój z kolagenem | Chi Collagen Elixir

1653

Innowacyjny, ekskluzywny beauty drink dla wymagających marki Chi of Love jest propozycję wyjątkową i niepowtarzalną na rodzimym rynku napojów. Wykracza poza wszelkie ramy łącząc w sobie najlepsze właściwości produktu do picia bazującego na nieoczywistym lecz głównym składniku jakim jest kolagen. Nie było dotąd kolagenu w tak świetnie przyswajalnej postaci napoju o pysznym smaku, świetnym składzie i ogromnej dawce 3000 mg w jednej butelce!

Chi Love
Chi Love

Jako pionier na rynku opracowaliśmy nowoczesną, niezwykle przyswajalną wersję kolagenu do picia w postaci apetycznego napoju.

Jedna butelka Chi Collagen Elixir dziennie dostarcza aż 10 witamin oraz 3000 mg kolagenu nazywanego proteiną młodości i “piękności”. Porównując z klasycznymi produktami z kolagenem 3000 mg to około 10-15 kapsułek kolagenowych. Średnio bowiem w 1 tabletce znajduje się 200-300 mg kolagenu, czyli 10-15 razy mniej niż w butelce Chi Collagen Elixir. Forma napoju jest zdecydowanie bardziej komfortowa dla układu pokarmowego stąd pomysł, aby kolagen opracować w wersji płynnej.

Walory smakowe napoju Chi Collagen Elixir.

Dodatkowym atutem jest smak napoju kolagenowego marki Chi of Love. Z racji tego, że najlepszym rodzajem kolagenu, najbardziej bioprzyswajalnym jest kolagen rybi, to ogromne znaczenie odgrywa odbiór smakowy i zapachowy tego rodzaju produktu. Szalenie miłym zaskoczeniem jest subtelnie owocowy smak Chi Collagen Elixir. Połączenie jabłka z polskich sadów z aloesem zmniejsza intensywność i słodkość napoju. Dodatkowo w odróżnieniu od większości produktów do picia Chi Collagen Elixir nie zawiera dodatku cukru czy substancji słodzących. Lekko słodkawy smak pochodzi z soków owocowych.

Kolagen rybi do picia marki Chi of Love
Napój z kolagenem i aloesem marki Chi of Love

Aloes w składzie Chi Collagen Elixir.

Istotnym składnikiem napoju kolagenowego marki Chi of Love jest sok z aloesu odmiany Barbadensis Miller. Roślina ta jest fenomenem w świecie przyrody ze względu na niezwykłe bogactwo substancji biologicznie aktywnych. Niesamowite właściwości aloesu potwierdza jego wykorzystanie choćby w branży farmaceutycznej, medycznej czy kosmetycznej. Warto zauważyć, że spośród kilkuset odmian aloesu, to właśnie Barbadensis Miller jest najszlachetniejszą i obfitą w różnorodność składników.

CHI COLLAGEN to innowacyjny ELIKSIR skomponowany aby dawać przyjemność zmysłom, energię duszy i młodość ciału.

Tworząc wszystkie produkty marki Chi of Love kierujemy się holistycznym spojrzeniem na człowieka. Jesteśmy złożónymi istotami, doświadczającymi życia na wielu poziomach. Spożywanie służy ciału dostarczając wartości odżywczych ale też Mieszanka naturalnych peptydów kolagenowych zawartych w CHI COLLAGEN wykazuje wyższą bioprzyswajalność w organizmie ludzkim niż kolagen pochodzenia wieprzowego czy wołowego. Zastosowanie kolagenu z ryb to cecha, która wyróżnia napój CHI na polskim rynku. CHI COLLAGEN wzbogaciliśmy  kompleksem witaminowo-mineralnym dobranym w taki sposób, aby wspierać syntezę kolagenu w organizmie. 

Kolagen do picia marki Chi of Love.
Chi Collagen Elixir kolagen do picia.

Aby zapewnić bezpieczeństwo spożycia napój poddaliśmy procesowi pasteryzacji, dzięki temu CHI COLLAGEN nie zawiera chemicznych substancji konserwujących.

  • dla osób po 25. roku życia: potwierdzone benefity antystarzeniowe
  • idealny dla aktywnych fizycznie: kolagen jako proteina bierze udział w utrzymaniu i wzroście masy mięśniowej
  • na diecie bezmięsnej: źródło aminokwasów i witaminy B12
  • dla dbających o piękno zewnętrzne: poprawa kondycji włosów, nawilżenia i jędrności skóry oraz jej wygładzenie
  • dla dbających o zdrowe ciało: kolagen zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie ścięgien, kości i naczyń krwionośnych

———

Spotkajmy się:
Facebook @chielixir
0